Wirtualny spacer po urzędzie

Charytatywny Turniej dla Darii

Centrum Wolontariatu Ziemi Krotoszyńskiej oraz władze samorządowe Koźmina Wielkopolskiego zapraszają na IV Turniej Charytatywny Halowej Piłki Nożnej  „Gramy dla Darii”, który odbędzie się w 14 i15 marca 2009r. Areną zmagań jest hala sportowa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie.   

W pierwszym dniu zawodów odbywać się będą eliminacje do niedzielnych finałów, które rozpoczną się 15 marca o godzinie 11:00. Wśród drużyn zagra także reprezentacja samorządu koźmińskiego, którą zasilić ma poseł Maciej Orzechowski. 

W niedzielę przewidziano szereg atrakcji: zjawią się m.in. kolarze Piotr Zaradny i Wojciech Pawlak. Przybędą również koszykarze Stali Ostrów, oldboje Lecha Poznań,  popis siły dadzą strongmeni Kryspin Rozum i Jarosław Nowacki. Wśród gości będzie też mistrz brazylijskiego jujitsu – Karol Stasiak, a  Filip Wala zatańczy dla publiczności. 

Podczas turnieju odbędą się nie tylko występy gwiazd, ale i licytacje przekazanych przez nie przedmiotów. Dochód z imprezy zostanie spożytkowany na leczenie 10-letniej Darii Gabryelczyk ze Staniewa. Szczegóły – www.halowkacwzk.fora.pl 

Turniej wspiera Starostwo Powiatowe w Krotoszynie. 

Serdecznie zapraszamy!

Na rzecz Darii uruchomiono konto bankowe. Oto dane:

Bank Spółdzielczy Krotoszyn


06 8410 0003 2001 0001 4788 0001

 

 „Gramy dla Darii!"