Wirtualny spacer po urzędzie

Koncert Eleni

W niedzielę, 10 stycznia o godzinie 15.00 odbył się w  Parafii Rzymskokatolickiej p.w. św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie koncert kolęd i pastorałek popularnej piosenkarki ELENI. Występ zgromadził tłumy, a szczególnie spodobał się dzieciom, które miały okazję do wspólnego kolędowania z gwiazdą.

Artystkę, zaproszonych gości oraz zgromadzonych w kościele  powitał, gospodarz miejsca – ksiądz dziekan – Adam Modliński. Występ ELENI  zgromadził w murach kościelnych setki osób i pozwolił zebranym poczuć bożonarodzeniową atmosferę.

Piosenkarka do wspólnego śpiewu zaprosiła  dzieci, które zajmowały miejsca przy samej artystce. Chyba nie było osoby, której występ by się nie podobał. Dowodem na to były kilkuminutowe brawa i kilkukrotne bisy. Koncert kolęd na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Krotoszyna.

Na zakończenie koncertu starosta krotoszyński Leszek Kulka złożył ELENI podziękowanie za piękny koncert i wręczył artystce bukiet  kwiatów.

Wstęp na koncert w kościele był bezpłatny.  Koszty tego wydarzenia  pokryło Starostwo Powiatowe w Krotoszynie. Tego samego dnia o godzinie 19.00 artystka zaśpiewała po raz drugi  w  Kinie „Przedwiośnie.” Wstęp był również bezpłatny. Koszty koncertu pokrył Urząd Miejski w Krotoszynie.