Wirtualny spacer po urzędzie

Telefony

tel. 62 725 42 56 do 57
tel. 62 722 66 60 do 64
fax 62 725 34 23

Tel. wew Stanowisko Imię i nazwisko
Władze powiatowe
311 Starosta Stanisław Szczotka
311 Wicestarosta Paweł Radojewski
316 Sekretarz Powiatu Krzysztof Kaczmarek
312 Skarbnik Powiatu Andrzej Jerzak
318 Przewodniczący Rady Powiatu Leszek Kulka
Wydział Organizacyjny (OR)
316 Naczelnik Wydziału Krzysztof Kaczmarek
320 Z-ca Naczelnika Ewa Karolczak
311 Sekretariat Natalia Szymura
377 Informatyk Tomasz Nowaczyk, Krzysztof Banaszak
335 Referat Gospodarczy Kazimierz Serek
355 Zamówienia publiczne Hanna Liberska
321   Dobrawa Cieślak
321 Kierowca Jacek Ptak
318 Biuro Rady Krystyna Krzemień, Ewa Banaszek,
Joanna Dymarska-Kaczmarek
326 Punkt Informacyjny Katarzyna Sobczak, Sylwia Handzlik
Biuro Prawne (P)
319 Radca Prawny Ewa Lindner-Graf
309   Anna Szczepaniak
Wydział Finanów (Fn)
312 Naczelnik Wydziału Andrzej Jerzak
306 Z-ca Naczelnika Krystyna Zielonka
348 Księgowość Sylwia Krzyżyńska, Natalia Mandrysz
307   Hanna Jakubek, Danuta Marciniak
359   Aleksandra Osuch
356   Dorota Markowska, Julita Tyrakowska
351   Janina Wojciechowska
324 Kasa Martyna Morgiel
Wydział Architektury i Budownictwa (Arb)
322 Naczelnik Wydziału Krzysztof Pawlak
314 . Łucja Roszczak, Anna Kuczyńska
313   Justyna Kmieciak, Elżbieta Kędzierska
328   Halina Włodarczyk, Łukasz Olejnik
Wydział Komunikacji i Dróg (KmD)
340 Naczelnik Wydziału Tadeusz Olejniczak
350 Z-ca Naczelnika Janusz Hyliński
303 Rejestracja Pojazdów Genowefa Banaszak, Eugenia Koźmińska, Katarzyna Chmielewska, Donata Kala, Ewa Hylewicz, Tomasz Głowienkowski, Mateusz Ignasiak
304   Maciej Oprysiak
305 Prawa Jazdy Monika Wolniak, Małgorzata Rożek, Natalia Włodarczyk
350   Janusz Hyliński,Agnieszka Klajbert
368 Transport Drogowy Marek Beker

 Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego (OB)

301 Naczelnik Wydziału Andrzej Wichłacz
346 Obrona Cywilna Alicja Figura
308 Stowarzyszenia Judyta Nowaczyk
347 Sprawy wojskowe Karolina Kluba

 Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa (OŚ)

325 Naczelnik Wydziału Zbigniew Barański
317 . Grzegorz Ziętkiewicz, Mariusz Woźny
338   Natalia Kubiak, Danuta Kułaga

 Wydział Edukacji, Kultury i Sportu (EKS)

343 Naczelnik Wydziału Przemysław Wójcik
339 . Renata Ciesiółka, Arleta Fabisiak-Płonka, Anna Kozłowska
344   Anna Gronowicz, Barbara Jakubek
376   Waldemar Wronecki

Biuro Promocji i Rozwoju (PR)

342 Kierownik Biura Marzena Wiśniewska
349 . Małgorzata Krupa, Ewelina Wrońska

 Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru, i Gospodarki Nieruchomościami (GG)

329 Naczelnik Wydziału Dariusz Kłakulak
331 Kierownik Ewidencji Gruntów Renata Kubiak
337 Narada koordynacyjna Anna Karolczak
333 Ewidencja gruntów Monika Skiba, Romana Williams
334   Justyna Wierzowiecka, Sylwia Konrady
332 Ewidencja gruntów - wypisy Przemysław Pietrzak
367 Kierownik Referatu Gospodarki Nieruchomościami Tomasz Jędrkowiak
336 Referat Gospodarki Nieruchomościami Agnieszka Piotrowska, Żaklina Szymczak, Barbara Boroch, Katarzyna Ratajczak
366 Kierownik Ośrodka Dokumentacji Geodezyjno-Kartograficznej Aldona Lis
337 Ośrodek Dokumentacji Geodezyjno-Kartograficznej Daria Urbańska
327   Lucyna Mikajewska-Trawińska, Paulina Florkowska
357   Arkadiusz Drygas, Karol Szulc, Miłosz Roszak

 Stanowisko ds. Kontroli (K)

302 . Anna Koźmińska

 Powiatowy Rzecznik Konsumentów (RK)

354 . Mikołaj Lechman