Wirtualny spacer po urzędzie

Spotkanie starosty z dyrektorami szkół

W poniedziałek, 29 sierpnia br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Krotoszynie, odbyła się narada dla dyrektorów szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Krotoszyński.

W spotkaniu uczestniczyli oprócz dyrektorów: Julia Pilichiewicz-Poczta z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Krotoszynie, st. aspirant Sławomir Piduch z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie, Starosta Krotoszyński Stanisław Szczotka, wicestarosta Paweł Radojewski, naczelnik wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Przemysław Wójcik oraz pracownicy wydziału.

Oprócz omawiania spraw związanych z organizacją nowego roku szkolnego, projektów finansowanych z UE, jak również przedsięwzięć i wydarzeń oświatowych zaplanowanych w najbliższym czasie, odbyła się krótka uroczystość podczas, której starosta podziękował dyrektorom szkół kończącym pracę na stanowiskach z dniem 31 sierpnia, a nowo wybranym życzył samych sukcesów dydaktycznych i menadżerskich.

Korzystając z okazji starosta Stanisław Szczotka w imieniu własnym jak też Zarządu Powiatu Krotoszyńskiego, życzył wszystkim szkołom i placówkom z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2016/2017 wielu sukcesów na płaszczyźnie dydaktycznej i wychowawczej.

Tekst i zdjęcia: Waldemar Wronecki