Wirtualny spacer po urzędzie

Uwaga przedsiębiorcy! Spotkanie na temat zmian podatkowych!

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Krotoszynie zaprasza  na spotkanie informacyjne dotyczące zmian w prawie podatkowym w 2017 roku.Dnia 11 stycznia 2017 roku o godzinie 13.00 w siedzibie w Cechu Rzemiosł Różnych w Krotoszynie, przy ul. Floriańskiej 8 odbędzie się spotkanie informacyjne dla podatników, podczas którego zaprezentowane zostaną najważniejsze zmiany w prawie podatkowym    wprowadzone w  2017 roku.


Wykład poprowadzą pracownicy Urzędu Skarbowego  w Krotoszynie, którzy przybliżą Państwu aktualnie o bowiązujące przepisy prawne w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych,  podatku od towarów i usług oraz zmienione unormowania ustawy Ordynacja podatkowa. Ponadto przypomnimy Państwu zasady składania wybranych deklaracji/informacji PIT do urzędu skarbowego oraz omówimy funkcjonowanie kanału komunikacji elektronicznej.

 

W celu zapewnienia sprawnej organizacji osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 09 stycznia 2017r. telefonicznie pod nr 62 725 19 02, 62 725 19 96 lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy!

Informacja US Krotoszyn