Wirtualny spacer po urzędzie

Mikrodotacje na społeczne akcje

Od 14 marca br. Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości rozpoczyna cykl osiemnastu spotkań informacyjnych dot. II edycji Konkursu "Mikrodotacje na społeczne akcje", realizowanego w ramach dofinansowania z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Spotkania odbędą się we wszystkich powiatach południowej Wielkopolski - wierzymy, pomoże to Państwu w wybraniu dogodnego miejsca i terminu spotkania. Spotkania odbędą się wg harmonogramu, który jest umieszczony na  stronie internetowej Inkubatora. Jednocześnie na tej samej stronie można zapisać się na wybrane spotkanie - ułatwi to ich organizację. Oczywiście udział w spotkaniach jest bezpłatny.

W trakcie spotkań opowiemy o zasadach tegorocznego Konkursu, wyjaśnimy najważniejsze pojęcia oraz wskażemy, na jakie istotne aspekty zwrócić uwagę, by zwiększyć swoje szanse, aby uzyskać Mikrodotacje.

Harmonogram spotkań: https://inkubator.kalisz.pl/2019/03/04/mikrodotacje-na-spoleczne-akcje-spotkania-informacyjne/

Jednocześnie informujemy, że początek naboru w ramach II edycji konkursu planujemy rozpocząć w połowie marca br. O szczegółach będziemy Państwa na bieżąco informować. Strona II edycji Konkursu Mikrodotacji: https://inkubator.kalisz.pl/oferta/doradztwo/dla-ngo/mikrodotacje-dla-mlodych-organizacji-pozarzadowych-i-grup-nieformalnych/

Zapraszamy do zapisu na spotkanie informacyjne!

Tekst: Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości