Wirtualny spacer po urzędzie

UWAGA ORGANIZACJE POZARZĄDOWE!!!

Szanowni Państwo,

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem tematyką ochrony danych osobowych w organizacjach pozarządowych w świetle unijnego rozporządzenia RODO, które wchodzi w życie z dniem 25 maja 2018 r., Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych (CIWIS) w Kaliszu przy Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie "RODO w NGO".

Czytaj więcej...

Starosta Krotoszyński oraz Zarząd Województwa Wielkopolskiego informują:

 

W trosce o zdrowie i życie mieszkańców, na terenie całego województwa wielkopolskiego, od 1 maja 2018 r. zaczynają obowiązywać UCHWAŁY ANTYSMOGOWE, które zakazują stosowania najgorszej jakości paliw stałych np. bardzo drobnego miału lub węgla brunatnego czy flotokoncentratu. Ponadto wszystkie nowe kotły muszą zapewnić możliwość wyłącznie automatycznego podawania paliwa, wysoką efektywność energetyczną oraz dotrzymanie norm emisyjnych.

Czytaj więcej...

Radni Powiatu uhonorowali rzemiosło

XLV Sesja Rady Powiatu Krotoszyńskiego w całości została poświęcona problematyce krotoszyńskiego rzemiosła i przedsiębiorczości.  Te wyjątkowe obrady samorządu powiatowego odbyły się w poniedziałek 16 kwietnia 2018 r. w Sali Cechu Rzemiosł Różnych w Krotoszynie.

Czytaj więcej...