Wirtualny spacer po urzędzie

Zapraszamy na spotkanie dotyczące programu "Czyste Powietrze"

Starosta Krotoszyński -  Stanisław Szczotka, Fundacja CZYSTE POWIETRZE oraz Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa zaprasza mieszkańców powiatu krotoszyńskiego na spotkanie poświęcone rządowemu programowi priorytetowemu Czyste Powietrze, które odbędzie się dn. 27 czerwca br. o godz. 18:00 w auli 1 LO w Krotoszynie.

Czytaj więcej...

Spartakiada Integracyjna „Łączy nas sport”

Powiat Krotoszyński od stycznia 2018 roku realizuje projekt pn. Moje kompetencje – moja przyszłość – rozwój potencjału uczniów ze szkół powiatu krotoszyńskiego. Jednym z wielu zadań projektu jest organizacja Spartakiady Integracyjnej „Łączy nas sport”, w której udział biorą uczniowie wszystkich szkół i placówek uczestniczących w projekcie.

Czytaj więcej...

Wspólne posiedzenie komisji

W piątek, 14 czerwca 2019 r. o godz. 13.00, w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Krotoszynie odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Spraw Społecznych i Komisji Budżetowo-Gospodarczej i Rolnictwa.

Czytaj więcej...

OGŁOSZENIE

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji projektu pt. „Program współpracy powiatu krotoszyńskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020”

Czytaj więcej...