Wirtualny spacer po urzędzie

ZUS informuje: "Trzynastki" dla emerytów

Ruszyła wypłata trzynastek, czyli dodatkowych rocznych świadczeń pieniężnych dla emerytów i rencistów. Trafiają do uprawnionych razem z kwietniową emeryturą lub rentą. Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłaci dodatkowe roczne świadczenia pieniężne  ok. 9 mln osobom.

Czytaj więcej...

Ostrzeżenie o przymrozkach

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń, Starosta Krotoszyński przekazuje ostrzeżenie meteorologiczne zbiorcze nr 32 wydane przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych  Oddział w Poznaniu dnia 31.03.2020 r.

Czytaj więcej...

KOMUNIKAT Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

 Szanowni Państwo,

w związku z aktualną sytuacją epidemiczną, w trosce o bezpieczeństwo zdrowia i życia zarówno klientów poradni jak i jej pracowników przypominamy, iż wizyty w poradni polegające na bezpośrednim kontakcie zostały wstrzymane do odwołania.

Czytaj więcej...

Komunikat Kierownika ŚDS w Krotoszynie

Środowiskowy Dom Samopomocy w Krotoszynie czasowo zawiesza działalność od dnia 26 marca 2020 r. do dnia 10 kwietnia 2020 r. - zgodnie z Poleceniem Wojewody Wielkopolskiego z dnia 25 marca 2020 r. O dalszych decyzjach będziemy informować na bieżąco. Kontakt z ŚDS tylko telefoniczny (62) 725 26 68. Uczestników, którzy będą wymagać wsparcia bądź pomocy w związku z rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej COVID-19, prosimy o kontakt telefoniczny do ŚDS (62) 725 26 68.