7 maja 2026 roku w sali Kina Przedwiośnie w Krotoszynie odbyła się konferencja pt. Dbamy o Bioróżnorodność - fundament zrównoważonego rozwoju". Spotkanie skupiło wszystkich, którym nie jest obojętny bezpieczny rozwój przyszłych pokoleń.
Zdjęcia: Małgorzata Krupa, Błażej Janoś, Martyna Gąsiorek




























